KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7517178
nr 751 7178
Tuschlavering
signerad, italienskt motiv, motivets mått: 28x21
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:55:06
750 kr
150 kr
400 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
1.600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr